cerotype روسیه سوریه وزارت خارجه بین الملل

cerotype: روسیه سوریه وزارت خارجه بین الملل کلاه سفید ها تروریست ها سوریه روسیه

گت بلاگز وب‌گردی هشدار پلیس فتا درخصوص فعال کردن اپل آیدی گوشی‌های هوشمند

رییس پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران از شناسایی و دستگیری عامل سوء استفاده از اپل آیدی مشتریان خود خبر داد و گفت: هیچگاه به اطرافیان و افراد غیره اصلح جه

هشدار پلیس فتا درخصوص فعال کردن اپل آیدی گوشی‌های هوشمند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سرهنگ کاکوان اظهار کرد: پرونده ای به شکواییه خانمی تحت عنوان دسترسی غیرمجاز به داده ها به این پلیس واصل که در تحقیق از شاکی اعلام کرد که سال گذشته اقدام به خرید گوشی apple کرده لذا جهت فعال سازی apple id گوشی خود را به آقایی که از آشنایان بوده تحویل داده که وی اقدام به فعال کردن apple idگوشی همراهم کرد. در حالیکه با توجه به اینکه پسورد apple id اینجانب در اختیار وی بوده از این طریق نامبرده به کلیه اطلاعات شخصی بنده دسترسی پیدا دارد.

عبارات مهم : ایمیل
وی افزود: در این خصوص طی بررسی های فنی صورت گرفته مشخص شد ایمیل به آدرس مشخص بر روی اپل آی دی شاکی ذخیره شده است متعلق به ایمیل متهم هست، در این خصوص با انجام کارها فنی و کارشناسانه متهم شناسایی و حسب دستور مقام قضایی به پلیس دلالت و طی تحقیقات به عمل آمده با توجه به ادله ومستندات موجود به جرم خود معترف و انگیزه خود را اخاذی از شاکی بیان کرد لذا متهم به همراه پرونده به دادسرا ارسال شد.

سرهنگ کاکوان در این باره به شهروندان هشدار داد اپل آیدی رمز عبور شخصی است و دارنده این نوع دستگاه قبل از خرید باید روش فعال سازی آن را یاد بگیرد چراکه با دانستن نام کاربری و رمز عبور اپل آیدی شما، به تمام اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، مدیر پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: فعال سازی اپل آیدی بسیار راحت است و خریداران این نوع گوشی می توانند خود اقدام به فعال سازی آن کنند، تا دچار چنین مشکلاتی نشوند.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ کاکوان در آخر گفت: در صورت مشاهده موارد مشکوک به سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir مراجعه و در قسمت ثبت گزارشات مردمی آن را ثبت کنید.
منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایمیل | اطلاعات | اپل آیدی | شرکت اپل | پلیس فتا | دستگیری | سرهنگ کاکوان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog